Про нас

Шановні відвідувачі!

Наше підприємство на цьому ринку вже більше 15 років. Ми є дійсні виробники. За рахунок цього ціни на ковку у нас нижче ніж у всіх перекупників. У нас - свої виробничі потужності, тобто ковані елементи виготовлені на нормальному обладнанні та будуть служити вам вірою і правдою довгі роки. Тобто продукцію з металу ми виготовляємо самі.

По цьому, ціни на ковку ми можемо дозволити собі тримати нижче середніх. Ціна у нас приємна. Не дивуйтеся, кування у нас коштує дійсно дешевше, ніж у інших.

Ковані вироби та художню ковку ми доставляємо у всі міста і села України.

Ковані ворота, паркани, хвіртки робимо як по Ваших кресленнях і ескізах, так по Вашим і нашим фото.

Ковані вироби доставляються нашим транспортом та за допомогою Нової Пошти або Інтайму. Доставка через ці служби економить Ваш час, Ваші гроші.

Доставка можлива у будь-яку точку України, як на склад Нової Пошти або Інтайму, так і до дверей Вашого будинку. Тому для того, що б замовити, Вам не обов'язково потрібно приїжджати до нас на виробництво. Ви можете замовити як по телефону, так викликати майстра до себе.

Якщо ж Ви віришите відвідати наше виробництво, то ми знаходимося у м. Радивилів по вул. Мазепи, 57а. Слідкуйте за дорожніми знаками "ПП Нова Брама" і без перешкод потрапите до нас. Або телефонуйте і ми Вас зустрінемо чи проведемо по телефону.

Виріб ми можемо зробити за вашими кресленнями і фотографіями, головне що б Ви знали що Вам потрібно.

Але якщо не знаєте - не біда. Ми Вас проконсультуємо. З цим немає ніяких проблем!

Якщо у Вас виникли питання - пишіть, телефонуйте, будемо відповідати.