Условия сотрудничества

  1. При готівковому розрахунку оплата проводиться виключно в українській національній валюті (гривнях) у розмірі 100% по факту поставки.
  2. При безготівковому розрахунку товар відпускається після 100% передоплати.
  3. Для визначення площі півкруглої огорожі приймається висота в центрі секції.
  4. В ціну всіх виробів входить стандартне фарбування, яке складається з наступного технологічного циклу: обезжирення-грунтування антикорозійним грунтом "URECOR S" (виробництво Польща), нанесення хлоркаучукової або олійно-фталевої емалі "Sniezka" (виробництво Польща), композитна фарба на окремих елементах.
  5. Виробник гарантує збереження і дотримання усіх технологічних процесів, технічних умов, вимог, норм та правил при фарбуванні і знімає з себе   відповідальність за стійкість грунтівок і фарб, герметиків, лаків, каучукових покриттів та інш., оскільки не являється виробником хімічної і лакофарбової продукції.
  6. Виробник залишає за собою право на зміни у виробах (порівняно із зразком) без узгодження з покупцем, які пов'язані з наявністю на даний момент матеріалів, комплектуючих, та інш. і суттєво не впливають на якість і вигляд продукції.
  7. У зв'язку з нестабільною ситуацією в країні (неконтрольований ріст цін на енергоносії, матеріали, часті зміни в законодавстві), а також через форс-мажорні обставини виробник може відмовитися від виконання замовлення (з поясненням причин)

 

Запис на заміри і консультаціїї -- по тел. (067) 917 59 61 (в робочий час) або безпосередьньо в офісі за адресою: ПП "Нова брама"  35500 вул.Мазепи,57а, м.Радивилів Рівненської обл.